gruz-pak

Informacje i zamówienia:

tel. 881 332 332
kontenery 1.5 m3, 2.0 m3,
2.5 m3


Świadczymy usługi związane z wywozem gruzu oraz odpadów poremontowych w kontenerach 1.5 m3, 2.0 m3, 2.5 m3 oraz workach BIG-BAG o poj. 0.5 m3 i 1.0 m3.
Więcej informacji w dziale usługi.

Prowadzimy sprzedaż kruszyw po atrakcyjnych cenach.

>>>WIĘCEJ INFORMACJI<<<

Uwaga: jeśli zamierzasz ustawić kontener na chodniku bądź ulicy, niezbędne jest pozwolenie na zajęcie pasa drogowego. Takie pozwolenie wydawane jest przez:

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego, ul. Klonowica 5, Szczecin,
tel. 91 480 04 39

www.gruz-pak.szczecin.pl

nagłówek

Usługi

Wywóz gruzu w kontenerach

Dysponujemy zbiornikami o pojemności 1,5 m3, 2,0 m3, 2,5 m3. Taka wielkość kontenerów przeważnie wystarcza do składowania odpadów pozostałych po remoncie mieszkania czy po przeprowadzeniu niewielkich prac budowlanych. Chcemy jak najlepiej spełnić oczekiwania klientów – nie musicie Państwo płacić za większy nie do końca zapełniony kontener. Niewielkie gabaryty pojazdów, którymi dysponujemy, sprawiają, że docieramy tam, gdzie inni nie mogą.

Wywóz odpadów stałych znajdujących się w stanie luzem obejmuje:

 • gruz (w tym gruz ceglany, beton, materiały ceramiczne, jak i elementy wyposażenia),
 • odpady budowlane (m.in. z drewna, rozmaitych tworzyw sztucznych czy też szkła),
 • ziemię z wykopów budowlanych (również z terenów zanieczyszczonych),
 • inne, takie jak np. złomy metaliczne czy zmieszane odpady.

Nasze usługi to nie tylko profesjonalny wywóz gruzu w kontenerach – w razie potrzeby posiadamy również możliwość przywozu piasku, żwiru, ziemi ogrodowej w atrakcyjnej cenie.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług klientów ze Szczecina i okolic.

 

Worki na gruz i odpady poremontowe (Big-Bag) / Alternatywa dla kontenera


Czym są worki BIG-BAG?

Są to elastyczne kontenery, wykonane z trwałego materiału syntetycznego, przeznaczone do transportowania, jak i magazynowania masowego różnych materiałów – np. odpadów budowlanych i gruzów.

Jedną z głównych zalet worków Big-Bag jest możliwość ustawienia ich w praktycznie dowolnym miejscu, gdzie np. dojazd z kontenerem byłby ograniczony – mowa tu np. o ogródkach, czy też małych podwórkach.

Nasza firma oferuje wywóz gruzu oraz odpadów budowlanych właśnie w tego typu wytrzymałych workach. Maja one objętość 0,5m3 i 1m3, a ich maksymalna ładowność wynosi 2 tony. Cena za dostarczenie Big-Baga obejmuje również jego odbiór i odpowiednią utylizację odpadów znajdujących się w nim.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia i nie narzucamy żadnych terminów odbioru gruzu – dajemy dowolną ilość czasu do napełnienia worka. Co istotne, nie wymagamy także segregowania odpadów, jak wiele innych konkurencyjnych firm.

Jeśli zatem szukasz profesjonalnej obsługi, w pełni indywidualnego podejścia i atrakcyjnych cen wywozu gruzu, skontaktuj się z nami. Zachęcamy szczególnie klientów ze Szczecina oraz okolic (np. ze Stargardu czy Goleniowa) do skorzystania z naszych usług.

Zalety naszej oferty:

 • Darmowy dowóz pod wskazany przez Klienta adres.
 • Nieograniczony czas na załadunek – to Państwo decydują kiedy worek ma zostać odebrany. Odbiór następuje wg kolejności zgłoszeń po wcześniejszym zgłoszeniu zamawiającego usługę.
 • Do naszych worków można wrzucać gruz jak i odpady poremontowe, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie muszą Państwo segregować odpadów.
 • Dostarczony worek zajmuje nie wiele miejsca a jego waga nie przekracza 3 kg. Mogą go Państwo zamówić wcześniej i przechowywać w piwnicy, garażu a wystawić dopiero po rozpoczęciu remontu.
 • Możliwość ustawienia praktycznie w dowolnym miejscu.
 • Bardziej estetyczny wygląd w porównaniu do metalowych kontenerów.
 • Atrakcyjne ceny, a dla stałych klientów przewidujemy rabaty.

Czego nie można wrzucać do naszych Big-Bagów?

 • Odpadów komunalnych,
 • materiałów niebezpiecznych, toksycznych, gorącego popiołu a także materiałów ostrych,
 • papy,
 • azbestu oraz eternitu.
 

 

Strona używa cookies, jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ADMINISTRATOR

ul. Kaskadowa 1, 71-784 Szczecin, woj. zachodniopomorskie tel.: 881 332 332, gruz-pak.szczecin.pl